Szkolenie Animatorów Zobacz większe

Szkolenie Animatorów™

Nowy produkt

Szkolenia animatorów STAGEMAN to najlepsza okazja na zdobycie nowego zawodu i poszerzenie umiejętności praktycznych! Jeśli chcesz nauczyć się tańców animacyjnych, gier, zabaw, występów scenicznych oraz poznać pracę animatora od A do Z zapraszamy na jedyne tego typu szkolenie w kraju, przygotowane przez autora pierwszej w Polsce książki na temat animacji czasu wolnego!

Więcej szczegółów

999 Przedmioty

350,00 zł brutto

Więcej informacji

Zobacz jak wygląda to w praktyce!

Zacznij swoją przygodę z animacją od najlepszego szkolenia w Europie! STAGEMAN wierzy, że praktyczna nauka przez zabawę sprawi, że będziemy z dumą wręczać Ci nasz Dyplom Animatora! Jako jedyni w Polsce mamy patronat merytoryczny Polskiej Izby Turystyki, Dziennika Turystycznego i Jakuba B. Bączka. Dzięki systemowi superwizji i prawdziwej "obsesji" czynienia naszych szkoleń perfekcyjnych, możesz liczyć na ból brzucha od smiechu:), darmowe oferty pracy i doświadczenie, którego nie zapomnisz do końca zycia! Zapisz się już dziś! Serio! :)

Nasi Trenerzy:

Zupełnie nie rozumiemy dlaczego, ale nasza konkurencja ukrywa nazwiska swoich Trenerów:/ My nie mamy się czego wstydzić - nasze szkolenia prowadzą Praktycy z krwi i kości:) Poznaj naszych "samurajów animacji":) Paweł CieślakTomasz MisztalEmilia Sadowska. Gwarantujemy doskonałą zabawę, mnóstwo praktycznych informacji (które przydadzą się nie tylko w animacji, ale i w życiu) oraz niezapomniane emocje. To prawdziwe wulkany energii - poczujesz to podczas tańców mini disco:)

Najbliższe Terminy:

Po zakupie biletu w Twoim Sklepie Animacyjnym, skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania najlepszego dla Ciebie terminu i miejsca szkolenia.

Szkolenia odbywają się zawsze w sobotę od 9:00 do 17:00 i w niedzielę od 9:00 do 15:00. W przypadku zmiany Uczestnicy zostaną poinformowani przed szkoleniem drogą mailową. Ubierz się swobodnie - będziemy tańczyć:)

Program®:

1. Nowoczesne tańce animacyjne
- tańce dla dzieci (Mini Disco)
- tańce dla dorosłych (Club Dances)

2.  Przykłady zajęć animacyjnych
- praktyczna nauka aerobiku
- gimnastyka poranna w animacji

3. Podstawy pracy z mikrofonem
- jak mówić, by być zrozumianym
- jak korzystać z mikrofonu, by rzeczywiście działał

4. Praktyczne gry i zabawy
- integracyjne
- taneczne
- dla małych grup i tłumów
- nie wymagające żadnych rekwizytów

5. Odpowiedzi na nurtujące pytania 
- ile zarabia Animator?
- jak wygląda dzień Animatora?
- jak być idealnym Animatorem?

6. Żonglerka w animacji
- wprowadzenie
- praktyczny warsztat nauki żonglowania

7. Zajęcia relaksujące
- muzykoterapia
- masaż animacyjny wellness

8. Feedback
- zadanie sprawdzające uzyskane umiejętności
- pole do poprawy 
- jak być skutecznym Animatorem

W cenę wliczone jest:

-    16 godzin lekcyjnych z doświadczonym Trenerem Animatorów
-    materiały potrzebne na szkoleniu
-    certyfikat w języku polskim i angielskim
-    książka Jakuba B. Bączka "Animacja Czasu Wolnego" lub "Od amatora do animatora"
-    zniżki na kolejne szkolenia STAGEMAN
-    propozycja pracy w animacji!

Korzyści z ukończenia szkolenia:

-    poznasz prawa rządzące zajęciami animacyjnymi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi;
-    poznasz i przetestujesz na własnej skórze różne scenariusze zabaw;
-    zobaczysz wiele przykładów gier i zabaw do zastosowania w animacji (weźmiesz w nich udział);
-    zrozumiesz psychologiczne mechanizmy postępowania ludzi podczas gier i zabaw;
-    poznasz nowe, kreatywne osoby;
-    dowiesz się jak budować autorytet i prowadzić zajęcia z grupami;
-    poznasz najważniejsze zasady konferansjerki;
-    będziesz mieć szanse na podpisanie umowy z Firmami Animacyjnymi (dla zainteresowanych oferta pracy!);
-    przełamiesz swój strach przed wystąpieniami publicznymi.